Kati Roosi Siht- lauluõpetaja ja eestvedaja.
Tel: 55591498
E-post: kati.musaklubi@gmail.com
Kati Roosi on õppinud pop-jazzlaulu erialal G.Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis ning täiendab end pidevalt erinevate muusika-alaste koolituste raames ja kasutab oma töös lauljatega Complete Vocal Technique võtteid. Kati Roosi huvi on hääl kui muusikainstrument. Seda mõtet viib ta sisse ka oma metoodikasse. Laulmine peab olema vaba eneseväljendus, sügava tunnetuslikkusega kuulaja suhtes.

Pille Siht- lauluõpetaja, Musaklubi tegevjuht.
Tel: 53463674
Pillel on kõrgharidus pedagoogika alal Tallinna Pedagoogilisest Seminarist. Ta on õppinud G.Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis pop-jazzlaulu ning täiendanud end mitmetel muusika-alastel kursustel. Lauluõpetajana on ta töötanud 10 aastat. Pille moto õpetajana on, et kui laps laulab, peab ta saama olla sisemiselt vaba, rõõmus ja loominguline.
Pille laulab jazzi ja on esinenud mitmete heade Eesti muusikutega.

Age Valjala- Linde- projekti- ja turundusjuht
Tel: 5206828 
E-post: age.musaklubi@gmail.comMerike Pedaste- klaveri- ja kandleõpetaja. 
Tel: 56275640
E-post: merike.pedaste@gmail.com


Birgit Kägu- plokkflöödi õpetaja.
Aasta hariduse sõber 2017
Eesti Muusikakoolide Liidu Vabariiklik preemia 2015

Tel: 55679893
Birgit on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia interpretatsiooni-pedagoogika erialal. Erialaks oboe, lisaeriala plokkflööt. Ta on õpetajana töötanud üle 10 aasta. Birgit töötab lisaks Musaklubile mitmes muusikakoolis ja ka üldhariduslikus koolis, kus õpetab nii flööti, plokkflööti ja oboed. Tema õpilased on edukalt esinenud nii vabariiklikel kui rahvusvahelistel konkursidel. Aastal 2015 omistas Eesti Muusikakoolide Liit talle vabariikliku pedagoogi preemia. Birgit kuulub Tartu Ülikooli Sümfooniaorkestri koosseisu ja osaleb Tartu Ülikooli Puhkpilliorkestri Popsid töös.

Lia Piir- lauluõpetaja.
Tartu Aasta õpetaja 2017.

Tel: 55640412

Priit Jääger - Pillistuudio kitarriõpetaja.
Tel: 5229092

Priit on lõpetanud Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia kitarri eriala ja on üle kümne aasta kitarristina tegutsenud. Priit on teinud koostööd mitmete tuntud lauljatega: Koit Toome, Birgit Õigemeel, Gerli Padar ja mängib kitarri bändides: Indigolapsed, DramaMama ja Six Feet Club.